Jak uwodzić?

Jak uwodzić

Jak uwodzić

Uwodzenie tkwi w każdym z nas. Dlatego, aby go skutecznie wykorzystać należy najpierw uwierzyć w siebie i w swoją aparycję, a potem zastosować kilka sprawdzonych sposobów, aby osiągnąć zamierzony efekt…

Jaki jest uwodziciel?

Bez względu czy uwodzeniu poddaje się kobieta czy mężczyzna musi wiedzieć, że ten proces jest zabiegiem długotrwałym. Pośpiech nie jest tu mile widziany. Tu potrzeba czasu, obserwacji, poznawania i cierpliwości, ponieważ efekty będą zauważalne dopiero po pewnym czasie. Chcesz się dobrze sprzedać? Musisz zaoferować sobą coś zupełnie innego. Uwodziciel musi być miły i empatyczny. Taka osoba posiada dar rozkochiwania w sobie innych. Nie myśli o sobie, nie skupia się na innych, tylko poluje na swoją ofiarę, aby jak najszybciej wejrzeć w głąb jej duszy i przeniknąć do tego stopnia, że nie będzie widziała już nikogo więcej.

Uwodziciel ma to do tego, że wzbudza w otoczeniu wiele optymizmu i radości, przy jednoczesnej tajemniczości, która sprawia, że pragnie się taką osobę poznawać. Uwodziciel życie traktuje jak scenę teatru, na której gra główną rolę. Ma pełną swobodę ruchów i poczynań. A w tym wszystkim jest nieprawdopodobnie pociągający.

Co robić, aby skutecznie uwieść?

  1. Najpierw wybierz swój cel. Teraz pora na obudzenie wszystkich zmysłów i dokładne obserwowanie swojej ofiary. Koniecznie wybierz taką, która będzie wrażliwa na Twój urok. Sprawę ułatwi zdobyta wiedza, czy w życiu osoby, którą planujesz uwieść znajduje się jakaś pustka, którą należy wypełnić. A może ma jakieś kłopoty, które Ty pomógłbyś rozwiązać? Jeśli jednak jest to osoba, która prowadzi szczęśliwe życie, to uwiedzenie jej będzie bardzo trudne. Aby sprawdzić, czy dana ofiara może stać się Twoim celem, zaobserwuj ją, jak się zachowuje w Twojej obecności. Czy czuje się zakłopotana a może wyraźnie pobudzona? Unikaj osób, które są nadmiernie pochłonięte pracą czy interesami. W ich życiu nie ma żadnej luki, którą należałoby wypełnić, a więc skuteczność uwiedzenia będzie niemal zerowa.
  2. Daj poczucie bezpieczeństwa, ale rób wszystko na dystans. W ten sposób szybko można zamienić przyjaciela w partnera, jednak bez pośpiechu. Musisz sprawić, aby ta osoba obdarzyła Cię zaufaniem i poczuła się przy Tobie bezpiecznie. Wówczas eliminuje się niepotrzebne zjawisko nachalności. Pamiętaj, wszystko z taktem i umiarem.
  3. Wzbudzaj zainteresowanie, ale w delikatny i subtelny sposób. Wysyłaj niejednoznaczne sygnały, które wprowadzają w zaintrygowanie Twojego rozmówcę. To właśnie na początku znajomości warto zaskakiwać, wtedy osoba, którą chcemy uwieść nie będzie wiedziała, na co może się przygotować. Bardzo intrygujące są takie sprzeczności.
  4. Tylko osoby wzbudzające pożądanie w społeczeństwie stanowią łakomy kąsek, ludzie ignorowani nie są atrakcyjni, dlatego wypracuj w swojej ofierze poczucie, że ma przed sobą kogoś, o kogo zabiega cały świat, że jest to szczególna i wyjątkowa osoba o nieskazitelnej reputacji.
  5. Aby uwieść swoją ofiarę, musisz zajrzeć w głąb jej duszy, poznać jej wnętrze, oczekiwania i potrzeby i do tego się dostosować. Komplementy, czułe słówka jak najbardziej mile widziane. Mów to, co chciałaby usłyszeć, niech ma poczucie, że znalazła bratnią duszę.
  6. To dobry moment na zarzucenie przynęty. Wystarczy znaleźć tylko jakiś słaby punkt, piętę Achillesową i pokazanie, jak może przy Twoim udziale osiągnąć coś, czego wcześniej nie była w stanie. Niech wyobraźnia i ciekawość zagrają pierwsze skrzypce. Niech będzie to silniejsze niż wszelkie obawy.
  7. Rzuć urok na swój cel, zabłyśnij pożądaniem. Niech Twoja ofiara na pierwszy plan wysuwała możliwości przyjemnego sposoby spędzenia z Tobą czasu niż kwestiami moralnymi, czy rzeczywiście to wypada.
  8. Podtrzymanie napięcia gwarantuje sukces. Dobre wychowanie, maniery i elegancja odeszła nieco na dalszy plan, teraz jest tylko pragnienie bliskości. Postaraj się wywrzeć wrażenie nieuległości na urok ofiary, ale podsycaj zainteresowanie.

Jak uwodzić – wideo porady

Jak uwieść kobietę?

 

Jak uwieść mężczyznę?

Tags:

About the Author

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top