Jak usunąć historię przeglądarki?

Jak usunąć historię przeglądarki

Jak usunąć historię przeglądarki

W każdej przeglądarce internetowej jest wbudowana opcja zapamiętywania historii odwiedzanych witryn. Jednakże z różnych powodów czasami chcemy wyczyścić tą listę, aby nikt nie dowiedział się, na jakich stronach bywaliśmy.

A oto sposoby usunięcia historii w najbardziej popularnych przeglądarkach, jak Internet Explorer, Firefox czy Google Chrome.

Usuwanie historii w Internet Explorer

Aby usunąć listę przeglądanych stron w przeglądarce Internet Explorer należy z menu „Narzędzia” wybrać „Opcje internetowe”. W okienku, które się pojawi odnajdujemy pozycję „Historia przeglądania” (w zakładce „Ogólne) i klikamy „Usuń”.

Usuwanie historii w Mozilla Firefox

Aby usunąć historię w Mozilla Firefox należy wybrać z menu „Narzędzia” opcję „Wyczyść historię przeglądania”. Następnie rozwijamy menu „Okres do wyczyszczenia” i wybieramy interesującą nas opcję (ostatnia godzina, ostatnie dwie godziny, ostatnie cztery godziny, dzisiaj lub wszystko), a potem klikamy na „Wyczyść teraz” i gotowe.

Usuwanie historii w Google Chrome

W przeglądarce Google Chrome klikamy na symbol Narzędzi w prawym górnym rogu i wybieramy opcję „Wyczyść historię przeglądania”.

Tags:

About the Author

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top