Jak ujędrnić pośladki?

Jak ujędrnić pośladki

Jak ujędrnić pośladki

O pięknej, jędrnej pupie marzy każda kobieta, w szczególności wtedy, kiedy zbliża się lato i nasze ciała są roznegliżowane. A wyjazdy nad wodą, gdzie prezentujemy się w bikini temu sprzyjają.

Jeśli i Ty chcesz czerpać radość z wyglądu swoich pośladków, koniecznie musisz przeczytać poniższą poradę, a z całą pewnością osiągniesz swój wymarzony cel. Zapraszamy do lektury!

Ćwiczenia ujędrniające na pośladki

Aby ujędrnić pośladki, warto przede wszystkim zacząć więcej się ruszać i ćwiczyć.

Dobre efekty przynosi jazda na rowerze, również na stacjonarnym, pływanie oraz szybki marsz, przysiady. Ale ćwiczyć można również w trakcie wykonywania  różnych codziennych czynności, np.  zmywając naczynia czy gotując obiad. Wystarczy, że będziemy ściągać pośladki, każdorazowo na 15 sekund. Warto też codziennie wykonywać dwa ćwiczenia, jedno w klęku podpartym – unosimy zgiętą nogę do góry, bez wyginania pleców, drugie na brzuchu, z brodą opartą o podłogę i rękami wyprostowanymi przed siebie – nogami wykonujemy nożyce.

Ćwiczenia na pośladki z Mel B

Ćwiczenia na pośladki z Ewą Chodakowską

Pielęgnacja pośladków

Oprócz regularnej aktywności fizycznej ważna jest również pielęgnacja pośladków. Chodzi m.in. o stosowanie masażu szorstką gąbką w trakcie każdej kąpieli czy pod prysznicem, używanie balsamu lub żelu przeciwcellulitowego czy miejscowo wyszczuplającego. Tylko systematycznie stosowane zabiegi dadzą możliwość uzyskania pożądanych efektów.

Dieta dla jędrnych pośladków

Mówiliśmy o ćwiczeniach, pielęgnacji, a teraz przyszła pora na dietę. Z codziennej diety należy bezwzględnie wyeliminować słodycze, tłuste wędliny i sery, a w to miejsce wprowadzić ryby, białe mięso, białka jajek, niesłodzone soki warzywne i owocowe, a także niegazowaną wodę mineralną.

Tags:

About the Author

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top