Jak romansować w pracy?

Jak romansować w pracy

Jak romansować w pracy

Dziś chyba romansowanie w pracy już chyba nikogo nie dziwi. Mimo, że jest to dość powszechna reakcja, to jednak bywa bardzo skomplikowana. W końcu bardzo szybko można doświadczyć na własnej skórze niechcianych konsekwencji. Co zatem zrobić, aby tego uniknąć?

Idealny romans?

Spośród wielu opcji, na jakie możemy się zdecydować, chyba najgorszą alternatywą jest ulokowanie swoich uczuć w szefie. W przypadku pracodawcy bliższe relacje z kobietami budzą najwięcej podejrzeń. Poza tym, bardzo szybko można stracić pracę.
Eksperci są zdania, że zawieranie bliskich znajomości w pracy ma duże szanse. Dzieje się to ze względu na to, że to w pracy spędzamy większą część swojego czasu. Z przeprowadzonych badań wynika, że 4 na 10 pracowników przyznało się do romansowania w pracy, gdyż uznaje, że to bardzo dobry sposób na znalezienie idealnego partnera i nawiązania przyjaźni. Co ciekawe, każdy z nich zakończył się związkiem.

Sposób na bezpieczny flirt?

Mężczyźni wolą umawiać się z dziewczynami z pracy niż z tymi poznanymi w barze czy na dyskotece, bo w ich oczach są mało wiarygodne. Dlatego najbezpieczniejszym sposobem na romansowanie w pracy jest umawianie spotkań z kolegami lub koleżankami z innej firmy. Jeśli nie ma takiej możliwości, to przynajmniej z innego działu. Niezręczne mogą okazać się sytuacje, gdy do stołu konferencyjnego musisz zasiadać z byłym partnerem. Oszczędzisz sobie w ten sposób rozczarowań, gdyby okazało się, że oboje szukacie jednak czegoś innego.

Jak pokazuje rzeczywistość, nieudany związek zawarty w pracy często skutkuje tym, że jedna z osób decyduje się na odejście, bo nie wyobraża sobie dalszych relacji ze swoim byłym lub byłą. Pamiętaj, że szefowie wielu firm nie toleruje związków w pracy i złamanie tej zasady grozi utratą zatrudnienia.

Jak romansować w pracy – wideo porady

Tags:

About the Author

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top