Jak pobrać piosenki z Youtube?

Jak pobrać piosenki z youtube

Jak pobrać piosenki z youtube

Chcesz mieć na dysku swojego komputera niektóre piosenki, które dotąd słuchałeś jedynie na Youtube? Teraz to możliwe! Wystarczy, że dowiesz się, w jaki sposób należy je pobierać.

Zapraszamy do lektury!

Wejdź na stronę youtube.pl i odszukaj utwór, który Ci się podoba. Potem zaznacz i skopiuj adres internetowy wideo albo przejdź do paska adresu, żeby to zrobić.
Przejdź do „http://vixy.net” dostępu do strony internetowej kalkulator. Pamiętaj, aby nie umieścić „www.vixy.net” na pasku adresu, bo to spowoduje przejście do niewłaściwej domeny.

Potem wklej adres URL You Tube do URL pole na stronie internetowej Vixy. Sprawdź, czy  adres URL jest wyświetlany poprawnie, jak również jego kod. Jeśli pojawi się błąd to znak, że kod URL nie jest prawidłowy i nie będzie można pobrać piosenki z YouTube.

Kliknij na „konwersja do menu rozwijanego i wybierz MP3 (tylko do audio)
Naciśnij przycisk start, aby rozpocząć konwersję. Na pasku dostępu sprawdzisz, ile zostało jeszcze do ściągnięcia. Jak osiągnie 100 procent , otwarte zostanie okno z prośbą o zapisanie pliku. Kliknij przycisk Save, aby rozpocząć pobieranie piosenki YouTube.

 

Tags:

About the Author

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top