Jak nosić apaszkę?

Jak nosić apaszkę

Jak nosić apaszkę

Apaszka to wspaniały dodatek do każdego ubioru. Powszechnie nosi się ją na szyi, jednak nie jest to obowiązek.

Jeśli chcesz wiedzieć, w jaki jeszcze sposób można wykorzystać apaszkę, aby upiększyć swój wizerunek, koniecznie musisz przeczytać poniższy artykuł.

Sposoby noszenia apaszki

Popularne jest noszenie apaszki zawiązanej na szyi. Jednakże chcąc być oryginalną i wyjątkową, nie wiąż apaszki, za to przymocuj ją przy użyciu broszki do ubrania. Możesz również ubrać na apaszkę koraliki i poprzeplatać je chustką. Innym, choć równie ciekawym pomysłem jest zastosowanie dużego paciorka. W tym celu przełóż luźne końce apaszki przez paciorek i odpowiednio ją wymodeluj.

Apaszka to nie tylko osłona szyi. Można ją wykorzystać także jako opaskę. Jeśli jesteś posiadaczką średnich lub długich włosów, możesz unieść je do góry i przewiązać czoło apaszką zawiązaną na karku. Dziewczyny o krótkich włosach nie smućcie się. I dla was jest propozycja. Polecam owinięcie głowy na styl bandanki.

Apaszka wzbogaci wygląd Twoich spodni. Jeśli jest odpowiednio długa, może posłużyć Ci jako pasek. Jeśli nie – trudno. Nic straconego. Przeciągnij ją przez kilka pierwszych szlufek i zwiąż w kokardę. Jeśli na co dzień nosisz tuniki, spróbuj wykorzystać apaszkę do podkreślenia linii bioder.

Ale to nie wszystko. Apaszka udekoruje również Twoją torebkę.  Zawiąż apaszkę dookoła paska torebki w kokardę lub supeł. Możesz również owinąć nią cały pasek. Każdy sposób jest dobry, żeby nadać torebce charakteru.

Tags:

About the Author

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top