Jak farbować ubrania?

Jak farbować ubrania

Jak farbować ubrania

Trudno podążać za trendami w modzie. Zmieniają się fasony i kolory. Ze zmianą kroju o wiele trudniej sobie poradzić, ale nie ze zmianą koloru. Jeśli chcesz być modna, ale przy tym nie zbankrutować, możesz zacząć farbować ubrania.

W raptem kilka minut Twoje stare spodnie zmienią się w czadowe, super modne ubranie, które zachwyci wyglądem. Jak zatem zabrać się do tego? O tym przeczytasz w poniższej poradzie.

Farbowanie ubrań

Będziesz potrzebować:

  • barwniki do ubrań,
  • proszek do prania

FARBOWANIE W PRALCE
Pralkę wypełnij gorącą wodą w takiej ilości, aby ubrania mogły się bez problemów poruszać. Do środka dodaj barwnik do ubrań i zamocz odzież, którą chcesz pofarbować. Ustaw pralkę na najdłuższy cykl prania (minimum pół godziny), następnie wypłucz ubrania w zimnej wodzie do czasu, aż woda będzie zupełnie czysta. Potem tylko wysusz i gotowe!

WAŻNE! Po skończonym farbowaniu wyczyść pralkę! W tym celu nastaw ją na pusto na program z najwyższą temperaturą i dodaj szklankę wybielacza.
FARBOWANIE W WIADRZE LUB MISCE
Do miski wlej gorącej wody i dodaj barwnik do ubrań. Włóż materiał do innej miski z czystą, gorącą wodą i wygładź wszelkie zagniecenia i załamania. Następnie umieść odzież w misce z barwnikiem na co najmniej pół godziny. Wypłucz ubranie – najpierw w gorącej wodzie, a potem stopniowo zmniejszaj jej temperaturę. Potem pofarbowaną odzież wypierz w pralce z dodatkiem proszku do prania i wysusz.

Jak farbować ubrania? – video porady

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=I7pVawpJ2fY

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OIghoXIxcFM

Tags:

About the Author

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top