Jak być plastikiem?

Zawsze podobały Ci się dziewczyny w stylu plastiku? Chcesz być zauważalna na ulicy i zwracać uwagę mężczyzn, dla których liczy się tylko przelotny seks? Nie okazujesz swojemu ciału zbyt wielkiego szacunku, bo liczy się dla Ciebie tylko to, aby być rozpoznawalna? Umiejętność logicznego myślenia jest dla Ciebie pojęciem obcym? Jeśli tak, to znalazłaś się w dobrym miejscu i o dobrym czasie. Uroczyście można powiedzieć, że jesteś idealną kandydatką na plastik.

Jeśli dostosujesz się do poniższych wskazówek, możesz być pewna, że staniesz się rasowym plastikiem.

Być jak plastik

1.      Przede wszystkim włosy, jeśli pod lupę bierzemy wygląd zewnętrzny. Koniecznie muszą być w kolorze blondu i to w najbardziej jaskrawym kolorze, np. platynowy. Jeśli Twoje możliwości finansowe nie są zbyt ograniczone, to koniecznie fundnij sobie sztuczne, doczepiane włosy.

2.      Potem makijaż. I to nie byle jaki, a wyzywający. W tym przypadku pomalowane rzęsy to za mało. Zacznij od nałożenia odpowiednio dużej ilości fluidu, a potem sypkiego pudru. Makijaż oczu powinien wyglądać na „przydymiony”. A zatem nieodłącznym elementem jest gruba czarna kreska zarówno na górnej, jak i dolnej powiece, a potem duża ilość cienia do powiek. Teraz usta. One także muszą być podkreślone. Dlatego nakładamy  grubą warstwę błyszczyku, najlepiej połyskującego, zawierającego drobinki brokatu, które optycznie jeszcze bardziej je powiększą.

  1. W wolnych chwilach zamiast chodzić na spacery odwiedzaj solarium. Im częściej tym lepiej. Z seansów korzystaj regularnie, minimum 15 minut za każdym razem. I nie ważne jest, jaki typ opalenizny uzyskasz, tylko to, że jesteś opalona. Zaprzyjaźnij się także z różnymi przyspieszaczami do opalania, które jeszcze bardziej podkreślą odcień skóry.
  2. To wszystko jeszcze nie wystarczy, aby być pełnowartościowym plastikiem. Nieodłącznym elementem są również długie tipsy. Im dłuższe tym lepiej, koniecznie w kolorze różowym. No i dodatki. W tym przypadku zasada minimalności jest nie do przyjęcia. Plastik przecież musi się wyróżniać z tłumu, a nie z nim się mieszać.
  3. Jeszcze do niedawna plastiki nosiły wyłącznie różowe ubrania. Teraz moda na to się zmieniła i bardziej króluje zasada ilości materiału użytej do produkcji danego ubrania, która mówi, że im mniej, tym lepiej. Ciuchy nie mają zakrywać, a odkrywać atuty kobiecości, a więc piersi, nogi, pupa, cokolwiek. Oczywiście strój musi być bardzo obcisły, ponieważ mężczyźni muszą wiedzieć, co biorą. Rasowe plastiki zwykle nie mają zbyt wiele mądrego do powiedzenia. Dlatego chcąc zatrzymać przy sobie mężczyznę na dłużej, trzeba wyróżniać się doskonałym ciałem. Przecież nie chciałabyś, aby Twój facet miał Ciebie dość już po dwóch spotkaniach.
  4. Nie ruszaj się z domu bez butów na obcasie. Staraj się wybierać te, które są jak najwyższe. I do tego białe kozaczki jako element rozpoznawczy każdego plastika.
  5. Dla plastików najważniejsze są pieniądze oraz Twój własny wygląd. Dlatego nie każdy może znaleźć się w kręgu Twoich znajomych. Miejsce zarezerwowane jest wyłącznie dla tych, którzy mają gruby portfel, aby spełniać Twoje zachcianki dotyczące kupna coraz to nowych ciuchów oraz fundowania seansów na solarium. Cała reszta jest be znaczenia.
  6. Idealnym partnerem dla plastika jest chłopak z samochodem, ale nie byle jakim, tylko jakimś drogim, aby koleżanki mogły Ci pozazdrościć.
  7. Jeśli jesteś uczennicą, to koniecznie nie możesz ćwiczyć na lekcjach wychowania fizycznego. Przecież nie możesz się spocić! Poza tym tak długo robiłaś makijaż, że nie masz zamiaru go teraz poprawiać, tylko dlatego, że w planie macie akurat lekcje W-fu.

Tags:

About the Author

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top